PLEASE LOG IN
PRIHLÁSIŤ SA CEZ FACEBOOK
RESETOVAŤ HESLOZABUDNUTÉ HESLO?
REGISTROVAŤSA STÁLE ŽIADNY ÚČET? NEČAKAJTE

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky?

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky?

Neplatný IMEI.

Radi pozeráte svoje obľúbené filmy na veľkej obrazovke? alebo možno chcete zdieľať pohľad na svoju obrazovku v televízii s ostatnými? Možnosť zdieľania obrazovky je funkcia, ktorú používa veľa ľudí, no niekedy to môže byť problematické. Ak ste sa stretli so situáciou, kedy ste nemohli zdieľať pohľad na svoju obrazovku, táto príručka vám poskytne najčastejšie dôvody, prečo sa to deje. Prečítajte si to teda až do konca a okamžite pripojte svoj telefón k obrazovke televízora!

Screen Mirroring

Zdieľanie obrazovky je veľmi pohodlná a užitočná možnosť, ktorá sa hodí v mnohých situáciách vrátane spoločného pozerania videí s priateľmi alebo zdieľania prezentácií na veľkej obrazovke. Zdieľanie obrazovky sa môže zdať ako triviálna záležitosť, no s týmto problémom sa stretáva čoraz viac ľudí. Môže za to veľa faktorov, ale dnes vám ukážeme päť najčastejších dôvodov, prečo môžete mať tento problém. Vyskúšajte každú metódu a opravte možnosť zdieľania obrazovky.

Súvisiace: Ako opraviť snímač odtlačkov prstov?

Ako funguje zrkadlenie obrazovky?

Technológia zrkadlenia obrazovky vám umožní vidieť obrazovku smartfónu na televízore . To, čo robíte na telefóne, bude zrkadliť priamo na väčšiu obrazovku, takže obsah z telefónu budete môcť sledovať na veľkej obrazovke. To je úžasné, však?

Zrkadlenie obrazovky je jednoduchý spôsob, ako si vychutnať obsah zo smartfónu a zdieľať ho so všetkými ostatnými v miestnosti. Ale, ako ste možno uhádli, so všetkými rôznymi typmi smartfónov a televízorov so systémom Android sa vyskytnú chyby a veľa problémov.

Ako to môžete opraviť? Poďme sa porozprávať o najbežnejších problémoch a o tom, ako opraviť zrkadlenie obrazovky , keď nefunguje.

1. Problémy s kompatibilitou telefónu

Vo väčšine smartfónov so systémom Android nebudete môcť zrkadliť obrazovku. Nič vám nebráni použiť aplikáciu tretej strany alebo iné riešenie, aby to fungovalo. Majte však na pamäti, že zrkadlenie obrazovky nie je natívne dostupné na všetkých smartfónoch so systémom Android . Ak chcete používať túto funkciu, musíte sa uistiť, že vaše zariadenie podporuje technológiu zrkadlenia obrazovky. Ak neviete, či áno alebo nie, mali by ste si pozrieť príručku k smartfónu. Ak by ste chceli vykonať jednoduché vyhľadávanie informácií cez Google, odporúčam vám tak urobiť. Nerobte si starosti, ak váš smartfón nie je kompatibilný s touto technológiou alebo ak s ňou nie je dodávaný. Obsah na vašom smartfóne môžete zobraziť na oveľa väčšej obrazovke niekoľkými rôznymi spôsobmi, o ktorých budeme podrobnejšie diskutovať ďalej.

2. Problémy s kompatibilitou TV

Pre fungovanie zrkadlenia obrazovky je televízor rovnako dôležitý ako smartfón a váš televízor musí tiež podporovať túto technológiu. Väčšina inteligentných televízorov dostupných v súčasnosti na trhu ponúka zrkadlenie obrazovky ako vstavanú funkciu. V niektorých prípadoch však táto funkcia na niektorých zastaraných televízoroch neexistuje. Našťastie existuje spôsob, ako využiť výhody starých televízorov so zrkadlením obrazovky. To sa dosiahne pripojením mobilného telefónu k externému zariadeniu, cez ktoré môžete pripojiť staré televízory. Dobrou správou je, že ak máte televízor s portom HDMI, máte šťastie. Je to preto, že za relatívne nízku cenu to môžete urobiť tak, že si zaobstaráte Chromecast alebo akýkoľvek zrkadlový dongle tretej strany.

3. TV sa nezobrazuje ako možnosť

Keď sú váš smartfón , tablet a televízor navzájom kompatibilné, no televízor sa na vašom smartfóne nezobrazuje, v hre je niekoľko faktorov. Niektoré televízory majú štandardne zapnutú možnosť zrkadlenia obrazovky , no sú aj také, ktoré túto možnosť nemajú. V závislosti od typu televízora, ktorý máte, možno budete musieť prejsť do nastavení televízora a zapnúť možnosť zrkadlenia obrazovky. V mnohých televízoroch nájdete na diaľkovom ovládači špeciálne tlačidlo, ktorým možno aktivovať funkciu zrkadlenia. Toto tlačidlo vám tiež umožní zrkadliť obrazovku.

Ak vaša sieť nefunguje správne, možno ju budete musieť resetovať vypnutím a opätovným zapnutím televízora, smerovača a mobilného zariadenia. Vzhľadom na skutočnosť, že zrkadlenie obrazovky sa spolieha na Wi-Fi, jeho reštart môže niekedy vyriešiť problém s pripojením.

4. Nepripája sa zrkadlová obrazovka

Niekoľko ľudí uviedlo, že pri pripájaní ich smartfónov k televízoru sa ich telefóny zasekli na „Pripája sa“. Nižšie nájdete niekoľko možných riešení tohto problému, ktoré môžete použiť pri riešení tohto problému.

Riešenie:

  • Reštartujte Wi-Fi smartfónu a skontrolujte, či je pripojenie teraz úspešné.
  • Skontrolujte, či je televízor úplne vypnutý a či je napájací kábel vytiahnutý zo zásuvky. Počkajte niekoľko minút a znova ho zapnite.
  • Posuňte telefón bližšie k televízoru zmenšením vzdialenosti medzi ním a obrazovkou.
  • Odporúča sa použiť aplikáciu na odlievanie zrkadiel tretej strany, a nie tú, ktorá sa dodáva s telefónom.

Nasleduj nás

FacebookInstagram Twitter YouTube

Pridané dňa autor - Zobrazené 2117 krát.
NEW:
Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth - spravodajský obrázok na imei.info

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth

Je možné sledovať číslo IMEI cez Google Earth? Táto otázka vyvoláva na internete množstvo kontroverzií, no my vám prezradíme, ako je to v skutočnosti. Na druhej strane je nesporné, že IMEI hrá dôležitú úlohu v akomkoľvek zariadení. Poznanie čísla IMEI vášho zariadenia je užitočná znalosť v mnohých situáciách, o ktorých sa dočítate neskôr v našom sprievodcovi. Obe základné znalosti Google Earth vám tiež pomôžu v mnohých situáciách – skontrolujte, ktoré z nich!

HardReset_info CARs bol spustený! - spravodajský obrázok na imei.info

HardReset_info CARs bol spustený!

Ako skontrolovať spotrebu paliva? Ako skontrolovať VIN číslo? Ako nastaviť polohu volantu? Tieto a ďalšie otázky sú zodpovedané na našom novom kanáli HardReset Info CARs ! Vďaka jednoduchým zoznamom skladieb s personalizovaným rozpisom podľa modelu auta nájdete príručku pre svoje auto okamžite. Už viac nečakajte! A dozviete sa viac o svojom aute. Objavte nové funkcie, ktoré ste predtým nepoznali, a uisťujeme vás, že môžete byť pozitívne prekvapení!

Kontrola IMEI BTRC - spravodajský obrázok na imei.info

Kontrola IMEI BTRC

Čo je BRTC číslo IMEI? Ako skontrolovať číslo IMEI BRTC? Aký je rozdiel medzi BRTC a bežným číslom IMEI? V tomto krátkom článku nájdete odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Tu je niekoľko rýchlych tipov, ako rýchlo zistiť, aké je číslo BRTC!

Ako aktualizovať AirPods? - spravodajský obrázok na imei.info

Ako aktualizovať AirPods?

Bezdrôtové slúchadlá AirPods a AirPods Pro spoločnosť Apple pravidelne aktualizuje o aktualizácie firmvéru, ktoré zahŕňajú vylepšenia výkonu, ďalšie funkcie, opravy chýb a ďalšie vylepšenia. Ak máte problém so slúchadlami AirPods alebo AirPods Pro alebo sa len chcete uistiť, že majú najnovší softvér, postupujte podľa krokov uvedených ďalej v tejto príručke a zostaňte naladení na aktualizácie!

POPULAR:
Najlepšie telefóny s Androidom v roku 2022 - spravodajský obrázok na imei.info

Najlepšie telefóny s Androidom v roku 2022

Ktorý smartfón je momentálne najlepší v roku 2022? Aký smartfón si vybrať? Ktorý smartfón s Androidom je najlepší? Ak uvažujete o výmene svojho súčasného telefónu za nový model, tak v tomto návode vám ukážeme tie najlepšie smartfóny, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Uvidíte ich pre a proti a potom sa sami rozhodnete, ktorý z nich vyhovuje vašim preferenciám.

Ako zobraziť percento batérie na iPhone? - spravodajský obrázok na imei.info

Ako zobraziť percento batérie na iPhone?

http://www.hardreset.info/phones/apple/ Ako skontrolovať úroveň batérie iPhone? Ako pridať widget batérie do iPhone? Ako skontrolovať úroveň batérie iPhone? Ak hľadáte odpovede na tieto otázky, ste na správnom mieste! Dnes sa s vami podelíme o tipy, kde a ako môžete spravovať batériu vášho iPhone. Už sa nemusíte čudovať, kedy sa váš iPhone minie. Teraz budete môcť skontrolovať aktuálny stav batérie iba niekoľkými kliknutiami. Prečítajte si túto krátku príručku, ktorú sme pre vás pripravili, až do konca a nakonfigurujte si svoj iPhone podľa svojich potrieb.

Android: Ako opraviť snímač odtlačkov prstov? - spravodajský obrázok na imei.info

Android: Ako opraviť snímač odtlačkov prstov?

Nie je žiadnym prekvapením, že snímače odtlačkov prstov sú v smartfónoch s Androidom také dôležité. Podarilo sa nám zvýšiť bezpečnosť našich telefónov povolením biometrického zabezpečenia. Okrem toho je neuveriteľne jednoduché odomykať naše zariadenia. Čo sa však stane, keď váš snímač odtlačkov prstov náhle prestane fungovať? Dnes budeme diskutovať o 9 rôznych riešeniach problémov so snímačom odtlačkov prstov. Článok sa bude zaoberať celým radom riešení, vrátane tých najjednoduchších, ako aj tých najzložitejších. Keď budete tieto riešenia skúšať, prečítajte si tento článok v chronologickom poradí, aby ste ušetrili čas a zdroje.

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth - spravodajský obrázok na imei.info

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth

Je možné sledovať číslo IMEI cez Google Earth? Táto otázka vyvoláva na internete množstvo kontroverzií, no my vám prezradíme, ako je to v skutočnosti. Na druhej strane je nesporné, že IMEI hrá dôležitú úlohu v akomkoľvek zariadení. Poznanie čísla IMEI vášho zariadenia je užitočná znalosť v mnohých situáciách, o ktorých sa dočítate neskôr v našom sprievodcovi. Obe základné znalosti Google Earth vám tiež pomôžu v mnohých situáciách – skontrolujte, ktoré z nich!

Ne prilepujte HTML a BB kód. Zaznamenávajú sa adresy IP. Až 1 500 znakov.