PLEASE LOG IN
PRIHLÁSIŤ SA CEZ FACEBOOK
RESETOVAŤ HESLOZABUDNUTÉ HESLO?
REGISTROVAŤSA STÁLE ŽIADNY ÚČET? NEČAKAJTE

Ako zobraziť percento batérie na iPhone?

Neplatný IMEI.

http://www.hardreset.info/phones/apple/ Ako skontrolovať úroveň batérie iPhone? Ako pridať widget batérie do iPhone? Ako skontrolovať úroveň batérie iPhone? Ak hľadáte odpovede na tieto otázky, ste na správnom mieste! Dnes sa s vami podelíme o tipy, kde a ako môžete spravovať batériu vášho iPhone. Už sa nemusíte čudovať, kedy sa váš iPhone minie. Teraz budete môcť skontrolovať aktuálny stav batérie iba niekoľkými kliknutiami. Prečítajte si túto krátku príručku, ktorú sme pre vás pripravili, až do konca a nakonfigurujte si svoj iPhone podľa svojich potrieb.

Battery Percentage

Pomocou ikony batérie iPhone môžete vidieť približný odhad zostávajúcej energie telefónu. Niekedy však možno budete potrebovať podrobné informácie o tom, koľko energie ešte zostáva v telefóne. Zobrazenie percent batérie na starších telefónoch iPhone sa dá predvolene nakonfigurovať – a máme pre vás návod, ako na to. Novšie modely nemajú toľko miesta v stavovom riadku kvôli zárezu , ale existujú skratky a miniaplikácie, ktoré uľahčujú zobrazenie percent tým, že ich budú zobrazovať natrvalo. Niet pochýb o tom, že pridanie miniaplikácie batérie pre iPhone na vašu domovskú obrazovku je múdry nápad, pretože táto funkcia bola zahrnutá v systéme iOS 14 v roku 2020, a aby sa zlepšila každodenná skúsenosť, väčšina používateľov ju začlenila do svojho typického pracovného postupu. - a widget batérie patrí medzi najužitočnejšie.

Odporúčané: Ako používať tajné kódy na iPhone?

Keď máte nový iPhone , s najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť, aby sa percento batérie predvolene zobrazovalo na hlavnej domovskej obrazovke. Aby ste to dosiahli, budete musieť vytvoriť miesto pre jednu z nových miniaplikácií pre iPhone.

  1. V pravom hornom rohu domovskej obrazovky nájdite prázdnu oblasť, potom na ňu ťuknite a podržte ju, kým sa nezobrazí ikona +. V ponuke vyberte položku Batérie posúvaním nadol, kým ju nenájdete.
  2. Môžete si vybrať z troch rôznych widgetov batérie. Všetky tri miniaplikácie zobrazujú percento, ale väčšie widgety tiež zobrazujú presné percento batérie synchronizovaných zariadení.
  3. Ak sa vám nepáči myšlienka, že extra veľká možnosť zaberá príliš veľa miesta na hlavnej domovskej obrazovke, môžete ju kedykoľvek presunúť doľava na paneli Dnes, ktorý sa zobrazuje na všetkých telefónoch iPhone – ale skúste to na domovskej obrazovke a možno sa vám bude páčiť, ak k svojmu iPhone pravidelne pripájate čokoľvek. Bude fungovať aj s niekoľkými Bluetooth slúchadlami tretích strán, ak ste bežným používateľom Bluetooth.
  4. Jednoducho si vyberte svoju obľúbenú položku, stlačte tlačidlo „Pridať miniaplikáciu“, preusporiadajte aplikácie na domovskej obrazovke podľa potreby a budete mať neustále prehľad o percentách batérie bez toho, aby ste museli posúvať alebo posúvať obrazovku.

1. Spustite Control Center

Najjednoduchší spôsob, ako zobraziť percento batérie vášho iPhone, je potiahnuť prstom nadol z pravého horného rohu a otvoriť ovládacie centrum. Percento sa zobrazí vpravo hore vedľa ikony batérie.
Na zobrazenie percent nemusíte ani úplne otvárať Control Center. Potiahnite prst diagonálne nadol z pravého horného rohu obrazovky vášho iPhone, aby ste ho odhalili, a odstránením prsta sa dostanete späť na domovskú obrazovku.

2. Otvorte zobrazenie Dnes

Skontrolujte percento batérie vášho iPhone klepnutím na miniaplikáciu Batérie v zobrazení Dnes. K tejto miniaplikácii sa dostanete potiahnutím prstom doprava na uzamknutej obrazovke alebo na prvej obrazovke aplikácií na domovskej obrazovke. Ak ešte nie je nainštalovaný, môžete ho pridať manuálne .

Stačí vstúpiť do zobrazenia Dnes, posunúť sa nadol do spodnej časti stĺpca miniaplikácií a kliknúť na Upraviť. Klepnutím na tlačidlo plus (+) v ľavom hornom rohu obrazovky otvorte galériu miniaplikácií, potom kliknite na položku „Batérie“ vo vyhľadávacom poli alebo prejdite nadol a vyberte ju.

V prípade, že k iPhonu nemáte pripojené žiadne príslušenstvo Apple, prvý štvorcový widget zobrazí percento batérie.
Ak však máte hodinky Apple Watch alebo AirPods , percento sa nezobrazí, pokiaľ nezvolíte druhý alebo tretí štýl miniaplikácie. Prejdite prstom na miniaplikáciu, ktorá vám vyhovuje, a potom klepnutím na Pridať miniaplikáciu ju pridajte do zobrazenia Dnes.

3. Vytvorte miniaplikáciu batérie

Na domovskú obrazovku môžete pridať miniaplikáciu batérie, aby ste mohli vidieť percento batérie vášho iPhone, keď je odomknutý.

Ak to chcete urobiť, dlhým stlačením prázdnej oblasti ‌‌domovskej obrazovky‌ alebo akejkoľvek ďalšej obrazovky aplikácií prejdite do režimu chvenia. Klepnutím na tlačidlo plus (+) v ľavom hornom rohu obrazovky otvorte Galériu miniaplikácií, potom do vyhľadávacieho poľa napíšte „Batérie“ alebo prejdite nadol a vyberte zo zoznamu miniaplikáciu Batérie.

V prípade, že s iPhonom nemáte spárované žiadne príslušenstvo Apple , prvý štvorcový widget zobrazí percento batérie. Ak máte hodinky Apple Watch alebo AirPods , neuvidíte ich, pokiaľ nevyberiete druhý alebo tretí štýl miniaplikácie. Prejdite prstom na miniaplikáciu, ktorá vám vyhovuje, a potom klepnutím na Pridať miniaplikáciu ju pridajte na svoju ‌domovskú obrazovku‌.

4. Použite Siri

Ak máte radi Siri, vždy sa môžete virtuálnej asistentky spýtať „Ako mám batériu?“ alebo dokonca „Aká je moja batéria?“ a mala by ti dať odpoveď.
Ak používate príslušenstvo Apple, ako sú Apple Watch alebo AirPods , môžete Siri položiť túto otázku.

5. Synchronizujte svoj iPhone

Akonáhle je váš iPhone zapojený a nabíjaný, percento zostávajúcej batérie sa automaticky zobrazí na uzamknutej obrazovke tesne pod časom.

Nasleduj nás

FacebookInstagram Twitter YouTube

Pridané dňa autor - Zobrazené 3530 krát.
NEW:
Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth - spravodajský obrázok na imei.info

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth

Je možné sledovať číslo IMEI cez Google Earth? Táto otázka vyvoláva na internete množstvo kontroverzií, no my vám prezradíme, ako je to v skutočnosti. Na druhej strane je nesporné, že IMEI hrá dôležitú úlohu v akomkoľvek zariadení. Poznanie čísla IMEI vášho zariadenia je užitočná znalosť v mnohých situáciách, o ktorých sa dočítate neskôr v našom sprievodcovi. Obe základné znalosti Google Earth vám tiež pomôžu v mnohých situáciách – skontrolujte, ktoré z nich!

HardReset_info CARs bol spustený! - spravodajský obrázok na imei.info

HardReset_info CARs bol spustený!

Ako skontrolovať spotrebu paliva? Ako skontrolovať VIN číslo? Ako nastaviť polohu volantu? Tieto a ďalšie otázky sú zodpovedané na našom novom kanáli HardReset Info CARs ! Vďaka jednoduchým zoznamom skladieb s personalizovaným rozpisom podľa modelu auta nájdete príručku pre svoje auto okamžite. Už viac nečakajte! A dozviete sa viac o svojom aute. Objavte nové funkcie, ktoré ste predtým nepoznali, a uisťujeme vás, že môžete byť pozitívne prekvapení!

Kontrola IMEI BTRC - spravodajský obrázok na imei.info

Kontrola IMEI BTRC

Čo je BRTC číslo IMEI? Ako skontrolovať číslo IMEI BRTC? Aký je rozdiel medzi BRTC a bežným číslom IMEI? V tomto krátkom článku nájdete odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Tu je niekoľko rýchlych tipov, ako rýchlo zistiť, aké je číslo BRTC!

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky? - spravodajský obrázok na imei.info

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky?

Radi pozeráte svoje obľúbené filmy na veľkej obrazovke? alebo možno chcete zdieľať pohľad na svoju obrazovku v televízii s ostatnými? Možnosť zdieľania obrazovky je funkcia, ktorú používa veľa ľudí, no niekedy to môže byť problematické. Ak ste sa stretli so situáciou, kedy ste nemohli zdieľať pohľad na svoju obrazovku, táto príručka vám poskytne najčastejšie dôvody, prečo sa to deje. Prečítajte si to teda až do konca a okamžite pripojte svoj telefón k obrazovke televízora!

POPULAR:
Najlepšie telefóny s Androidom v roku 2022 - spravodajský obrázok na imei.info

Najlepšie telefóny s Androidom v roku 2022

Ktorý smartfón je momentálne najlepší v roku 2022? Aký smartfón si vybrať? Ktorý smartfón s Androidom je najlepší? Ak uvažujete o výmene svojho súčasného telefónu za nový model, tak v tomto návode vám ukážeme tie najlepšie smartfóny, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Uvidíte ich pre a proti a potom sa sami rozhodnete, ktorý z nich vyhovuje vašim preferenciám.

Android: Ako opraviť snímač odtlačkov prstov? - spravodajský obrázok na imei.info

Android: Ako opraviť snímač odtlačkov prstov?

Nie je žiadnym prekvapením, že snímače odtlačkov prstov sú v smartfónoch s Androidom také dôležité. Podarilo sa nám zvýšiť bezpečnosť našich telefónov povolením biometrického zabezpečenia. Okrem toho je neuveriteľne jednoduché odomykať naše zariadenia. Čo sa však stane, keď váš snímač odtlačkov prstov náhle prestane fungovať? Dnes budeme diskutovať o 9 rôznych riešeniach problémov so snímačom odtlačkov prstov. Článok sa bude zaoberať celým radom riešení, vrátane tých najjednoduchších, ako aj tých najzložitejších. Keď budete tieto riešenia skúšať, prečítajte si tento článok v chronologickom poradí, aby ste ušetrili čas a zdroje.

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky? - spravodajský obrázok na imei.info

Ako vyriešiť bežné problémy so zrkadlením obrazovky?

Radi pozeráte svoje obľúbené filmy na veľkej obrazovke? alebo možno chcete zdieľať pohľad na svoju obrazovku v televízii s ostatnými? Možnosť zdieľania obrazovky je funkcia, ktorú používa veľa ľudí, no niekedy to môže byť problematické. Ak ste sa stretli so situáciou, kedy ste nemohli zdieľať pohľad na svoju obrazovku, táto príručka vám poskytne najčastejšie dôvody, prečo sa to deje. Prečítajte si to teda až do konca a okamžite pripojte svoj telefón k obrazovke televízora!

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth - spravodajský obrázok na imei.info

Sledujte číslo IMEI prostredníctvom aplikácie Google Earth

Je možné sledovať číslo IMEI cez Google Earth? Táto otázka vyvoláva na internete množstvo kontroverzií, no my vám prezradíme, ako je to v skutočnosti. Na druhej strane je nesporné, že IMEI hrá dôležitú úlohu v akomkoľvek zariadení. Poznanie čísla IMEI vášho zariadenia je užitočná znalosť v mnohých situáciách, o ktorých sa dočítate neskôr v našom sprievodcovi. Obe základné znalosti Google Earth vám tiež pomôžu v mnohých situáciách – skontrolujte, ktoré z nich!

Ne prilepujte HTML a BB kód. Zaznamenávajú sa adresy IP. Až 1 500 znakov.

Komentáre našich používateľov: (1):

  • 861536030196001 (188.160.158.xxx) @ :

    تثبيتIMEI