PLEASE LOG IN
FACEBOOK İLE OTURUM AÇ
ŞİFRE SIFIRLAŞİFRENİ Mİ UNUTTUN?
KAYIT OLHALA HESABIN YOK MU? BEKLEME


TELEFONUNUZU DAHA İYİ tanımak için IMEI Numarasını kontrol edin

Her cep telefonu, GSM modemi veya yerleşik bir telefon / modeme sahip cihaz, ……15 haneli benzersiz bir IMEI numarasına sahiptir. Bu numaraya bağlı olarak, ……cihaz hakkında bazı bilgileri kontrol edebilirsiniz, örneğin marka veya model. ……IMEI numarasını aşağıya girin.

Geçersiz IMEI.
1, 2, 3 kadar kolay

Telefonunuzun IMEI Kodunu Kontrol Edin

IMEI.info, tüm dünyadaki en büyük TAC veri tabanına dayalı olarak oluşturulmuştur. IMEI kontrol etme özelliği, GSM endüstrisindeki en kullanışlı araçlardan biridir. Beklentilerinizi karşılamak için her gün yeni cihaz bilgileri ve özellikleri ekliyoruz. IMEI Kontrolü arama özelliği tamamen ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. IMEI ve Seri Numarası gibi veriler, mobil ağları kullanan bir cihazı tanımlamak için oluşturulan kodlardır, ancak bu temel işlevi yerine getirmenin yanı sıra, IMEI Numarası bize birçok ilginç bilgiye erişim fırsatı da verir. IMEI Numaranızı bulun ve garanti tarihi, operatör bilgileri, kara liste durumu, satın alma tarihi ve daha fazlasına erişin.

IMEI'yi kontrol etmek için ilk adım
1. Telefonunuzun IMEI Kodunu
Görmek için *#06# tuşlayın
IMEI'yi kontrol etmek için ikinci adım
2. Aşağıdaki alana
IMEI girin
IMEI'yi kontrol etmek için üçüncü adım
3. Cihazınız hakkında
bilgileri alın

IMEI Numarası - imei numarası ile neyi kontrol edebilirim?

Bu benzersiz IMEI Numarasını kullanarak, cihazınızın orijinal ağı ve ülkesi, garanti bilgileri, satın alma tarihi, operatör bilgileri , sistem sürümü, cihaz özellikleri ve daha fazla ayrıntı bilgisi gibi verileri öğrenebilirsiniz. IMEI Bilgilerini ne zaman kontrol etmeniz önerilir? Kullanılmış veya yeni cihaz satın almadan önce IMEI denetleyicisini kullanmalısınız. Sonuç olarak, cihazın geçerli ve orijinal olup olmadığını göreceksiniz. Dahası, spesifikasyonun satış teklifiyle tutarlı olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca telefonunuzu daha iyi tanımanız ve cihazla ilgili önemli bilgileri okumanız için IMEI Bilgilerini kullanmanızı öneririz. IMEI.info ayrıca bazı gelişmiş hizmetler de sunar (bazı üreticiler için mevcuttur), örneğin: iPhone Durumumu, iCloud Durumu, Kara Liste Durumu, Satıcı Bilgileri, Ağ ve Simlock kontrolleri, Telefon Kara Listesi, Operatör Kontrolü, Simlock Kilidini Açma, Garanti Kontrolleri. IMEI'yi kontrol edelim ve telefonunuzun kilidinin açık olduğundan emin olalım.

 
Servislerimiz POPULAR NEWS
2022'nin En İyi Android Telefonları - imei.info üzerinde haber resmi

2022'nin En İyi Android Telefonları

Hangi akıllı telefon şu anda 2022'de en iyisi? Hangi akıllı telefonu seçmeli? Hangi Android akıllı telefon en iyisidir? Mevcut telefonunuzu yeni bir modelle değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu kılavuzda size şu anda piyasada bulunan en iyi akıllı telefonları göstereceğiz. Artılarını ve eksilerini görecek ve hangisinin tercihlerinize uygun olduğuna kendiniz karar vereceksiniz.

iPhone'da Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir? - imei.info üzerinde haber resmi

iPhone'da Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?

http://www.hardreset.info/phones/apple/ iPhone pil seviyesi nasıl kontrol edilir? İPhone'a pil widget'ı nasıl eklenir? İPhone'un pil seviyesi nasıl kontrol edilir? Bu soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bugün sizinle iPhone pilinizi nerede ve nasıl yönetebileceğinizle ilgili ipuçlarını paylaşacağız. Artık iPhone'unuzun ne zaman biteceğini merak etmeyin. Artık sadece birkaç tıklama ile mevcut pil durumunu kontrol edebileceksiniz. Sizin için hazırladığımız bu kısa kılavuzu sonuna kadar okuyun ve iPhone'unuzu ihtiyaçlarınıza göre yapılandırın .

Android: Parmak İzi Sensörü Nasıl Onarılır? - imei.info üzerinde haber resmi

Android: Parmak İzi Sensörü Nasıl Onarılır?

Android akıllı telefonlarda parmak izi sensörlerinin bu kadar önemli hale gelmesi şaşırtıcı değil. Biyometrik güvenliği etkinleştirerek telefonlarımızın güvenliğini artırmayı başardık. Ayrıca, cihazlarımızın kilidini açmayı inanılmaz derecede basit hale getirdi. Ancak, parmak izi sensörünüz aniden çalışmayı durdurursa ne olur? Bugün, parmak izi sensörü sorun giderme için 9 farklı çözümü tartışacağız. Makale, en basit ve en karmaşık olanlar da dahil olmak üzere bir dizi çözümü tartışacaktır. Bu çözümleri denerken, zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmek için bu makaleyi kronolojik sırayla okuyun.

Genel Ekran Yansıtma Sorunları Nasıl Onarılır? - imei.info üzerinde haber resmi

Genel Ekran Yansıtma Sorunları Nasıl Onarılır?

En sevdiğiniz filmleri büyük ekranda izlemeyi sever misiniz? ya da belki ekranınızın görüntüsünü başkalarıyla paylaşmak istersiniz? Ekran paylaşımı seçeneği pek çok kişinin kullandığı bir özellik olsa da bazen sorunlu olabiliyor. Ekranınızın görünümünü paylaşamadığınız bir durum yaşadıysanız, bu kılavuz size bunun olmasının en yaygın nedenlerini verecektir. Bu yüzden sonuna kadar okuyun ve telefonunuzu hemen TV ekranınıza bağlayın!

IMEI numarası veya başka bir deyişle International Mobile Equipment Identity, cihazı, SIM kart girişi ile kesin olarak tanımlayan 15 basamaklı benzersiz bir koddur. İlk 14 hane, GSM Association kuruluşu tarafından tanımlanır. Son hane Luhn formülü adlı bir algoritma tarafından oluşturulur ve bir kontrol hanesine sahiptir. Bu numara, dünyanın her yerindeki her telefona atanan ayrı bir numaradır. Herhangi bir telefonda IMEI kontrolü yapmanın en kolay yolu *#06# tuşlarını kullanmaktır.
IMEI, SIM kart numarası cihazın kalıcı bir tanımlayıcısı olamayacağı için oluşturulmuştur. SIM Kart, kullanıcıyla ilişkilidir ve bir telefondan başka bir telefona kolayca aktarılabilir, bu nedenle IMEI numarası geliştirilmiştir.
IMEI Numarasını neden kontrol etmeniz gerekiyor? Bu numara, cihazınızı servise göndermek istediğinizde garanti formlarını doldururken kullanışlıdır. Bunun yanı sıra, çalınan veya kaybolan bir telefonu polise veya şebeke operatörüne bildirmek istiyorsanız, IMEI Numarasını da kullanmalısınız. Bundan sonra, telefonunuzu bloke edebilirsiniz ve SIM kartın değiştirilip değiştirilmediğine bakılmaksızın cihazı kullanılamaz hale getirecektir. Ayrıca gerçekten önemli olan, IMEI'nin ürünle ilgili birkaç gizli bilgi içermesinin yanı sıra, bazen akıllı telefonu bulmanıza da izin vermesidir.


IMEI kontrol etme fonksiyonu nasıl kullanılır? IMEI Numarasından gizli bilgiler nasıl çıkarılır? Imei.info, bu soruya en iyi cevaptır. İhtiyacınız olan tek şey IMEI kontrol etme fonksiyonumuzu kullanmaktır. Ücretsiz arama işlevimizi kullanarak cihazın tam modelini bulmak için, IMEI'nin TAC (Tip Onay Kodu) adı verilen ilk altı hanesini kullanırız. Daha sonra IMEI arama motoru telefonunuzu bulduğunda, teknik özellikler ekranda görüntülenecektir. Burada cihazınız gizli bilgileri ve temel teknik özelliklerini okuyabilirsiniz. IMEI.info arama fonksiyonunun en önemli özelliklerinden biri, garanti bilgisi, sim kilidi durumu, IMEI operatör kontrolü, kara liste raporu gibi çevrimiçi denetleyicilerdir. Sitemizde tüm bu IMEI servis kontrollerini ve basit IMEI kontrol özelliğini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.